З Днем місцевого самоврядування!

Шановні представники органів місцевого самоврядування, керівники та депутати обласних, районних, міських, селищних, сільських рад, а також працівники їх виконавчих органів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Ваша щоденна наполеглива праця, високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція у справах зміцнення української державності, реалізації інтересів громади і розквіту життя українців заслуговують кращих слів висловлення довіри і вдячності. Особливо зараз воєнне сьогодення потребує патріотизму і самовідданості у спільній боротьбі задля Перемоги над російським ворогом, і ви, наші органи місцевого самоврядування, достойно представляєте все це!
Дякуємо за наше благополуччя, за створення комфортних умов для усіх жителів, що робить нашу державу сильнішою.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш тил міцнішим, надійнішим і багатшим, додасть усім сил і наснаги на добрі справи і допомогу воїнам ЗСУ.
Бажаємо завзятості та наполегливості продовжувати вашу нелегку працю, міцного здоров’я, психологічної витримки, родинного благополуччя та здійснення всіх планів та задумів!

Тільки разом до Перемоги! Слава Україні!

З повагою керівництво і колектив Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук