З Днем місцевого самоврядування!

Колектив Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва щиро вітає із професійним святом усіх, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням та працює на благо українських громад і прагне, щоб вони були сильними та спроможними. Ми дякуємо вам за розвиток культури на місцях, за співпрацю, за розуміння і підтримку, за бажання творити культуру разом! Ми дякуємо виконавчому апарату Хмельницької обласної ради, особисто голові обласної ради – Віолеті Олександрівні Лабазюк, депутатському корпусу за підтримку наших ідей та вирішення проблем, відстоювання інтересів працівників культури і мистецтва.

Прийміть, шановні працівники органів місцевого самоврядування,  слова вдячності і поваги за професіоналізм, активну громадянську позицію та глибокий патріотизм.

Бажаємо всім миру, наснаги, сил, здоров’я, нових ідей на благо розвитку громад Хмельниччини та усієї Держави! Разом до ПЕРЕМОГИ!

 

 

 

 

 

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук