Колектив Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва щиро вітає із професійним святом усіх, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням та працює на благо українських громад і прагне, щоб вони були сильними та спроможними. Ми дякуємо вам за розвиток культури на місцях, за співпрацю, за розуміння і підтримку, за бажання творити культуру разом! Ми дякуємо виконавчому апарату Хмельницької обласної ради, особисто голові обласної ради – Віолеті Олександрівні Лабазюк, депутатському корпусу за підтримку наших ідей та вирішення проблем, відстоювання інтересів працівників культури і мистецтва.
Прийміть, шановні працівники органів місцевого самоврядування, слова вдячності і поваги за професіоналізм, активну громадянську позицію та глибокий патріотизм.
Бажаємо всім миру, наснаги, сил, здоров’я, нових ідей на благо розвитку громад Хмельниччини та усієї Держави! Разом до ПЕРЕМОГИ!