Знайомтесь – друга п’ятірка складу журі конкурсу “Мистецька варта”

Дорогі друзі!

З нетерпінням очікуємо на ваші заявки на участь в обласному відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «МИСТЕЦЬКА ВАРТА».
Фестиваль-конкурс проводиться з метою вшанування та підтримки Збройних Сил України, які несуть важку військову службу, захищаючи нашу країну від агресора та забезпечуючи її незалежність і суверенітет, висловлення глибокої вдячності та поваги військовим, збереження та розвитку культури, утвердження любові до Батьківщини й людей, духовності, моральності, бережного ставлення до національних надбань свого народу, виявлення та підтримки виконавців, митців у різних видах та жанрах, а також сприяння подальшому розвитку їхнього таланту, залучення до участі у мистецькому житті області та держави.
Тож пропонуємо вам познайомитися з журі цьогорічного конкурсу у складі п’ятнадцяти чоловік .

Отож, друга п’ятірка журі:

САВВОН Юрій Сергійович – в.о. головного балетмейстера обласного Академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.
ЧЕРГІНДЗІЯ Фатіма Олексіївна – оперна та концертна співачка, солістка Хмельницької обласної філармонії, заслужена артистка України.
КАЧУРИНЕЦЬ Сергій Євгенович – головний балетмейстер Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», заслужений артист України.
ДОКОЛОВА Альона Сергіївна – викладач Київського національного університету культури і мистецтв, артистка театру ексцентрики та буффонади «Buffet», тріо «ТріКо», член асоціації діячів естрадного мистецтва України.
ГРІНЬКЕВИЧ Ігор Володимирович – старший викладач фахових дисциплін відділу «Спів» (спеціалізація «Естрадний спів») Хмельницького фахового коледжу імені Владислава Заремби

Разом до перемоги!

ПОЛОЖЕННЯ:

Положення про проведення обласного відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Мистецька варта»

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук