Знайомтесь – третя п’ятірка складу журі конкурсу “Мистецька варта”

Дорогі друзі!

З нетерпінням очікуємо на ваші заявки на участь в обласному відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «МИСТЕЦЬКА ВАРТА».
Фестиваль-конкурс проводиться з метою вшанування та підтримки Збройних Сил України, які несуть важку військову службу, захищаючи нашу країну від агресора та забезпечуючи її незалежність і суверенітет, висловлення глибокої вдячності та поваги військовим, збереження та розвитку культури, утвердження любові до Батьківщини й людей, духовності, моральності, бережного ставлення до національних надбань свого народу, виявлення та підтримки виконавців, митців у різних видах та жанрах, а також сприяння подальшому розвитку їхнього таланту, залучення до участі у мистецькому житті області та держави.
Тож пропонуємо вам познайомитися з журі цьогорічного конкурсу у складі п’ятнадцяти чоловік .

Отож, третя п’ятірка журі:

ЯКУБОВ Олександр Миколайович – диригент Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».
БУЧКІВСЬКА Галина Вікентіївна – професор кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та трудового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України.
ЦМУР Ігор Іванович – директор-художній керівник Хмельницького академічного муніципального камерного хору, доцент Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, член Національної всеукраїнської музичної спілки, заслужений діяч мистецтв України.
КОРНИЦЬКА Лариса Анатоліївна – викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, Відмінник освіти України, член Спілки дизайнерів України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
БЄЛЄВАНЦЕВ Анатолій Васильович – заступник директора Хмельницької школи мистецтв, заслужений діяч мистецтв України.

Разом до перемоги!

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук