Знову вирував «Вишневецький ярмарок»

Вже вкотре сельчани та гості села Вишневе, що на Шепетівщині, стали учасниками «Вишневецького ярмарку», який був започаткований у 2007 році у день святих апостолів Петра і Павла. З тих пір ярмарок став традиційним. Цьогоріч навіть спекотна погода не завадила учасникам «Вишневецького ярмарку» насолодитися святом. Аматорські колективи Ленковецької громади та з сусідніх – Грицівської та Судилківської територіальних громад, презентували у рамках ярмарку свою творчість, народні умільці – свої роботи, старостинські округи пригощали традиційними стравами.

Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина» Чотирбоківського сільського будинку культури, народний аматорський вокальний ансамбль «Грицівчанка», зразковий духовий оркестр Ленковецького сільського будинку культури своїми успішними, високопрофесійними виступами на ярмарку вкотре підтвердили, що заслужено мають почесні звання.

Не оминули свято і поважні гості: голова Шепетівської районної державної адміністрації Анатолій Катеринчук, помічник народного депутата  України Олени Копанчук Юрій Басюк, депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина. Гостей свята зустрічали голова Ленковецької сільської ради Юрій Криворчук та староста Вербовецького старостинського округу Ольга Хацаюк.

Свято вдалося! Нехай же і надалі Вишневецький ярмарок вирує та запрошує відвідувачів до Вишневого!

 

Опублікуйте цю новину у соціальних мережах:

Останні записи

Залиште відгук